Projekt biało drewnianej kuchni do Ochodzy

projekt biało drewnianej kuchni do Ochodzy
projekt biało drewnianej kuchni do Ochodzy z drewnem
projekt biało drewnianej kuchni do Ochodzy pod sufit
wizualizacja biało-drewnianej kuchni z oknem ze stołem
projekt białej kuchni z drewnem dąb Artisan
projekt kuchni z drewnianymi lamelami obok przejścia do salonu
wizualizacja biało-drewnianej kuchni z białym lacobelem
projekt kuchni z czarnym blatem w białej kuchni
plan techniczny kuchni
projekt biało drewnianej kuchni do Ochodzy wymiary
rysunki techniczne kuchni
projekty kuchni ONLINE
Projekt biało drewnianej kuchni do Ochodzy – zakres naszych prac
1) wykonanie pomiarów na miejscu u klienta – Ochodza,
2) ustalenie szczegółów dotyczących projektu,
3) wykonanie projektu wraz z wizualizacją,
4) dokonanie ewentualnych zmian i poprawek.

Projekt biało drewnianej kuchni do Ochodzy

Jak można zauważyć w tytule prezentowany projekt wykonany został do miejscowości Ochodza nieopodal Krakowa. Na miejscu zastaliśmy pomieszczenie, które aktualnie było w fazie remontu. Nasze zadanie polegało na zaprojektowaniu całości mebli od podstaw, zaproponowaniu rozmieszczenia poszczególnych sprzętów oraz gniazdek elektrycznych. Projekt biało drewnianej kuchni, który Państwu przedstawiamy jest więc naszym 100% dziełem. Oczywiście kolorystyka jak i ogólny układ zyskał przychylność klienta dzięki czemu kolejną naszą pracę możemy 'odhaczyć’ jako udaną i pozytywnie zakończoną.

Ciekawy projekt -> Kuchnia kaszmirowa z blatem Calacatta Michelangelo – projekt Kraków

Po raz kolejny dwie głębokości szafek wiszących, ale tylko na jednej ścianie

Patrząc na powyższe zdjęcia nie ma możliwości przeoczyć formatu w jakim zaprojektowane zostały szafki wiszące. Ich dłuższa część, czyli ta nad płytą indukcyjną zestawiona została z dwóch głębokości. Jest tak ponieważ chcieliśmy wprowadzić do całości czegoś nieoczywistego, oryginalnego. Tworząc jedną połać na całej zabudowie osiągnęlibyśmy efekt niewątpliwie ładny, ale jednak prosty – zbyt prosty. Każdy dodatkowy, charakterystyczny i wyróżniający się element nadaje całej koncepcji czegoś magicznego i przyciągającego wzrok. Właśnie w ten sposób staramy się projektować nasze meble. Oczywiście jeśli tylko klient jest otwarty na nasze pomysły 🙂

Ciekawy projekt -> Projekt kuchni dom w zefirantach G2 Olsztyn

Projekt biało drewnianej kuchni ożywiony czarnym, cienkim blatem

Prawie cała kuchnia to przestrzeń dla koloru białego i drewnianego. W tym wypadku słowo 'prawie’ robi zdecydowaną różnicę. Zamknijmy oczy i wyobraźmy sobie jak przedstawiana kuchnia wyglądałaby w momencie, kiedy blat roboczy byłby w kolorze drewna takiego jak szafki górne. No dobrze, pewnie według niektórych byłoby OK, ale jednak postawiliśmy na czerń. Nie chcieliśmy stworzyć jednego, zlanego ze sobą elementu. Z tego też powodu blat jak i dolne płytki zaproponowaliśmy w ciemnym kolorze. Jedno nawiązuje do drugiego i nie ma tutaj mowy o przypadku. Jeśli dodatkowo dokładniej spojrzymy na zdjęcia zobaczymy, że blat tak naprawdę jest dosyć cienki. Tak jest ponieważ wykonany został z kamienia, który ma dużą ilość zalet. Jedną z nich jest możliwość podklejenia zlewozmywaka.

Ciekawy projekt -> Projekt czarnej kuchni z salonem do Krakowa

Szafki z uchwytami frezowanymi, czyli sprawdzona nowoczesność

Projektując meble niejednokrotnie klienci zastanawiają się jakie uchwyty zastosować do swoich szafek. W tym przypadku problemu jednak nie było ponieważ już na początku ustaleń otrzymaliśmy sygnał, że meble mają być pozbawione klamek. W związku z tym, że mamy tutaj do czynienia z lodówką i zmywarką w zabudowie wybór padł na uchwyty frezowane. Dzięki temu nie ma problemu z otwieraniem, a całość zachowuje jednolitą koncepcję. Oczywiście dla innych lepszym rozwiązaniem byłyby uchwyty tradycyjne, których jest całe mnóstwo. Zachęcamy więc do zapoznania się z naszym poradnikiem na temat właśnie rodzajów uchwytów kuchennych. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Scroll to Top