Projekt czarnej kuchni z salonem do Krakowa

projekt czarnej kuchni z salonem do Krakowa
projekt czarnej kuchni z salonem i z drewnianą do Krakowa
nowoczesna czarna szafka RTV w salonie do Krakowa
otwarta kuchnia z salonem i dużym oknem balkonowym
duży czarny narożnik w nowoczesnym salonie z drewnianą podłogą
projektowanie kuchni ONLINE
projekty mebli z wymiarami
plan na kuchnię
konstrukcja mebli
Projekt czarnej kuchni z salonem do Krakowa – zakres naszych prac
1) wykonanie pomiarów na miejscu u klienta – Kraków,
2) ustalenie szczegółów dotyczących projektu,
3) wykonanie projektu wraz z wizualizacją,
4) dokonanie ewentualnych zmian i poprawek.

Projekt czarnej kuchni z salonem do Krakowa

Po raz kolejny mięliśmy przyjemność pracować w królewskim mieście Krakowie. Prezentowany projekt czarnej kuchni z salonem to efekt naszej intensywnej współpracy z klientem. Przed wykonaniem wizualizacji przyjechaliśmy do mieszkania aby pobrać potrzebne wymiary i porozmawiać 'na żywo’. Okazało się, że oprócz kuchni z salonem powierzone nam zostało zaprojektowanie większej części mieszkania z dużym korytarzem na czele. Tutaj jednak skupiamy się na kuchni i w tym miejscu zachęcamy do zapoznania się z efektem końcowym.

Ciekawy projekt -> Projekt biało drewnianej kuchni do Ochodzy

Zabudowa na jednej ścianie, ale z dużymi możliwościami

Cała zabudowa obejmuje tylko jedną ścianę. Nie dajmy się jednak zwieźć, ponieważ kuchnia naprawdę nie jest mała. Przez prawidłowe zagospodarowanie całości szafek nie brakuje miejsca do pracy i przechowywania. Duża liczba pojemnych szuflad pozwoli na ergonomiczne ich wykorzystanie, zaś szerokie szafki wiszące w formie klap dodadzą kuchni nowoczesności. Jeśli przyglądniemy się dokładniej dostrzeżemy, że górne klapy optycznie obniżają kuchnię i zdecydowanie ją wydłużają.

Oczywiście nie mogło zabraknąć miejsca do siedzenia. Na początku myśleliśmy o wyspie, ale po analizach z klientem stwierdziliśmy, że lepszym rozwiązaniem w tym wypadku będzie stół. Chodziło tutaj głównie o komfort w komunikacji, czyli po prostu poruszaniu się po pomieszczeniu. Oczywiście dla innego klienta to wyspa mogłaby być lepszym rozwiązaniem. Wszystko zależy od potrzeb i preferencji.

Ciekawy projekt -> Kuchnia kaszmirowa z blatem Calacatta Michelangelo – projekt Kraków

Cienki blat to zdecydowany plus dla nowoczesności

Realizując nasze projekty bardzo często spotykamy się z pytaniami dotyczącymi blatów roboczych. Pamiętajmy, że mamy do wybory wiele rodzajów, np.: laminowany, kamienny, drewniany czy imitujący kamień. Każdy z tych materiałów ma swoje plusy i minusy. Dla osób, które pragną zgłębić ten temat przygotowaliśmy specjalny poradnik: Rodzaje blatów kuchennych – który wybrać? Porównanie materiałów. W naszym projekcie zastosowany został cienki blat imitujący kamień. W takim wypadku mogliśmy też pozwolić sobie na użycie podwieszanego zlewozmywaka, a na tym zależało naszym klientom.

Scroll to Top