Projekt czarnej kuchni z drewnem do Krzywaczki

projekt czarnej kuchni z drewnem do krzywaczki
projekt czarnej kuchni z drewnem do krzywaczki z szafkami górnymi pod sufit
wizualizacje kuchni na wymiar, czarno-drewniana kuchnia z wyspą i lampą nad nią
projekty kuchni drewnianych z czarnym
projekt wyspy kuchennej do siedzenia
lofotwa szafka z drewnianymi półkami w kuchni
nowoczesny projekt czarnej kuchni z drewnem do krzywaczki
kuchnia z drewnianym blatem i czarnym zlewem, projekty kuchni
plan kuchni z góry
projektowanie kuchni
rysunki techniczne mebli kuchennych
projekty kuchni z wymiarami
projektowanie kuchni na wymiar
Projekt czarnej kuchni z drewnem do Krzywaczki – zakres naszych prac
1) wykonanie pomiarów na miejscu u klienta – Krzywaczka,
2) ustalenie szczegółów dotyczących projektu,
3) wykonanie projektu wraz z wizualizacją,
4) dokonanie ewentualnych zmian i poprawek.

Projekt czarnej kuchni z drewnem do Krzywaczki

Prezentowany projekt czarnej kuchni z drewnem do Krzywaczki to kolejna godna uwagi propozycja dla koneserów ciemniejszych klimatów. Znany wszystkim i lubiany dekor K003, czyli Dąb Craft Złoty zestawiliśmy z czarnym matem. Cała kompozycja została gruntownie przemyślana i przeanalizowana przez klientów. Patrząc na wizualizacje zauważymy, że meble kuchenne podzielone zostały na strefy, dzięki czemu użytkowanie będzie prostsze i ergonomiczne. Oczywiście przeoczyć nie możemy wyspy, którą usytuowaliśmy na samym środku pomieszczenia.

Ciekawy projekt -> Kuchnia kaszmirowa z blatem Calacatta Michelangelo – projekt Kraków

Wyspa kuchenna jako serce pomieszczenia

W centralnej części znalazło się oczywiście miejsce na wyspę kuchenną. Od samego początku ustaleń z klientami wiadome było, że ma się ona pojawić w całej kompozycji. Nie wiedzieliśmy tylko na ile będziemy sobie mogli pozwolić projektując ją i w jakiej formie ona powstanie. W toku pracy okazało się, że ten centralny mebel może być całkiem sporych rozmiarów nie utrudniając przy tym użytkowania, a w szczególności komunikacji. Nie trudno jest zauważyć i się domyśleć, że prezentowana wyspa kuchenna spełnia dwie funkcje – najważniejsza do siedzenia i spożywania posiłków, a druga do przechowywania produktów. Jeśli chodzi o to drugie, to duże i pojemne szuflady sprawdzą się tutaj doskonale.

Ciekawy projekt -> Projekt drewnianej kuchni z białym do Sułkowic

Projekt czarnej kuchni z drewnem pod sam sufit

Z obserwacji wnioskujemy, że wykonywanie projektów pod sam sufit to już z pewnością standard. Bez wątpienia tego typu koncepcja posiada bardzo wiele zalet o których nieraz już pisaliśmy. Przypominamy tylko, że górne szafki do samego sufitu to dodatkowa duża przestrzeń do przechowywania, której nieraz brakuje. Druga często poruszana przez klientów kwestia to osiadanie kurzu, którego unikniemy stosują tak wysoką zabudowę. Projektując swoją kuchnię warto więc rozważyć tego typu koncept.

-> Zobacz więcej naszych projektów <-

Zabudowane przejście do spiżarki w jednym ciągu meblowym

Zdarza się dosyć często, że klienci w swoich kuchniach posiadają przejście do spiżarki, które chcieliby zabudować w elegancki sposób. Niewątpliwie jest taka możliwość – spójrzmy tylko na powyższe wizualizacje. Drzwi do spiżarki zabudowane zostały w jednym ciągu z meblami, dzięki czemu samo przejście nie rzuca się w oczy i sprawia wrażenie niejako ukrytego. Oczywiście pomieszczenia są różne, ale warto czasami pokombinować z tego typu nieszablonowymi rozwiązaniami. Podsumowując nie bójmy się odważnych rozwiązań!

Scroll to Top