Projekt drewnianej kuchni z białym do Sułkowic

projekt drewnianej kuchni z białym do Sułkowic
projekt drewnianej kuchni z białym do Sułkowic z oknem nad blatem i białą lodówką
szare płytki na ścianie w biało drewnianej kuchni
projekt kuchni ze stalowym piekarnikiem i płytą gazową
drewniany stolik z krzesłami do kuchni
projekty mebli kuchennych - plan z góry
wymiary szafek kuchennych
konstrukcje mebli kuchennych
projektowanie kuchni ONLINE
Projekt drewnianej kuchni z białym do Sułkowic – zakres naszych prac
1) wykonanie pomiarów na miejscu u klienta – Sułkowice,
2) ustalenie szczegółów dotyczących projektu,
3) wykonanie projektu wraz z wizualizacją,
4) dokonanie ewentualnych zmian i poprawek.

Projekt drewnianej kuchni z białym do Sułkowic

Drewniany dekor o wdzięcznej nazwie Dąb słoneczny oraz lakier w białym kolorze to bohaterowie prezentowanej aranżacji. Przewaga drewna sprawia, że nasza kuchnia jest bardziej klimatyczna i skierowana do użytkowników ze sprecyzowanymi preferencjami. Projekt drewnianej kuchni z białym pięknie skomponował się z jasnymi płytkami ściennymi i drewnopodobnymi panelami na podłodze. Zachęcamy do zapoznania się w tą ciekawą koncepcją.

Ciekawy projekt -> Kuchnia kaszmirowa z blatem Calacatta Michelangelo – projekt Kraków

Góry w białym a doły drewnianym dekorze – ciekawa koncepcja

Zwykle bywa tak, że w momencie, kiedy klient posiada drewnopodobną podłogę staramy się kontrastować ją z dolnymi szafkami. Tutaj sytuacja jest totalnie odwrotna i te dwa elementy kolorystycznie są do siebie zbliżone. Nie wynika to z przypadku, ale koncepcji która spodobała się klientom. W związku z tym, że inwestorzy są zwolennikami wszelkich odcieni drewna spróbowaliśmy zaprojektować meble właśnie w ten sposób. Oczywiście widzimy, że całość przełamana została białymi, górnymi szafkami.

Ciekawy projekt -> Projekt kuchni z półwyspem do siedzenia

Projekt drewnianej kuchni z białym + ważna sprawa, czyli oświetlenie

Często o tym wspominamy projektując nasze meble, że oświetlenie jest bardzo ważną sprawą w każdej zabudowie kuchennej. Dobre naświetlenie to gwarancja komfortowej pracy i nieprzeciętny aspekt wizualny. Oczywiście w przedstawianej aranżacji widzimy spore dwa okna i wydawać się może, że to wystarczy. Co jednak w momencie, kiedy zgaśnie słońce lub niebo będzie pochmurne? Wtedy zdamy sobie sprawę, że wszelkiego rodzaju oświetlenie podszafkowe w formie taśmy LED lub innych jest bardzo ważne. Pamiętajmy także o naświetleniu strefy ze zlewozmywakiem – dla komfortu pracy.

-> Zobacz więcej naszych projektów <-

Jakie uchwyty wybrać do kuchni?

Pamiętajmy, że kuchnię projektujemy pod siebie. Wybierzmy więc uchwyt, który dla nas będzie optymalny, praktyczny i wygodny. Na prezentowanej aranżacji zauważymy, że dolne szafki otworzymy za pomocą tradycyjnej klamki w aluminiowym kolorze. Górne fronty pozbawiliśmy uchwytów, ale fronty opuściliśmy poniżej korpusu. To właśnie ten opuszczony element posłuży klientom do otwierania. Jest to obecnie bardzo popularne, ale i dobre rozwiązanie.

Scroll to Top