Projekt kuchni na poddaszu do Szarowa

projekt kuchni na poddaszu Szarów
kuchnia ze skosem na poddaszu
szaro-drewniana kuchnia na poddaszu
projekt kuchni na poddaszu Szarów z półwyspem i lamelami
wysokie słupki z piekarnikiem, mikrofalą i lodówką w kuchni
projekt kuchni na poddaszu Szarów z dużym oknem i drewnem
plan kuchni z góry
projektowanie mebli kuchennych
projekt szarej kuchni z drewnem
oznaczenie gniazdek w kuchni
planowanie kuchni
konstruowanie mebli kuchennych
Projekt kuchni na poddaszu do Szarowa – zakres naszych prac
1) zapoznanie się z materiałami i wymiarami otrzymanymi od klienta,
2) ustalenie szczegółów dotyczących projektu,
3) wykonanie projektu wraz z wizualizacją,
4) dokonanie ewentualnych zmian i poprawek.

Projekt kuchni na poddaszu do Szarowa

Wykonując prezentowany projekt kuchni na poddaszu mięliśmy troszkę ułatwione zadanie, ponieważ wszelkie wymiary i zdjęcia pomieszczenia otrzymaliśmy od klienta. Dzięki temu nie musieliśmy jechać na pomiar, ale od razu skupiliśmy się na projekcie. Oczywiście pierwszą rzeczą, która rzuciła nam się w oczy było pomieszczenie w skosie, które trzeba było właściwie zagospodarować. Musimy przyznać, że nie od razu nam się udało zaspokoić oczekiwania klienta. My prezentujemy tutaj ostateczną wersję aranżacji, ale przed finalną wersją wykonaliśmy kilka innych propozycji. Najważniejszy jest jednak efekt końcowy, czyli zadowolenie klienta 🙂

Ciekawy projekt -> Projekt szarej kuchni z drewnem w Krzywaczce

Jakie kolory i uchwyty zastosowaliśmy w projekcie?

Oczywiście kolory, które uwzględnione zostały w projekcie to nie nasza zachcianka, ale te preferowane przez klientów. Widzimy tutaj zestawienie dwóch dekorów: ciemnego grafitu i płyty laminowanej drewnopodobnej Dąb odwieczny. Naszym zdaniem te dwa kolory bardzo dobrze ze sobą współpracują tworząc zgraną i przemyślaną parę. Do otwierania szafek posłużą nam cienkie, listwowe uchwyty w czarnym matowym kolorze. Jeśli chodzi o podłogę to tutaj także próbowaliśmy różnych opcji, ale jednak wybór padł na ciemne płytki. Dekor drewnopodobny wyglądał nieźle, ale jednak elementów drewnianych byłoby zbyt dużo.

Ciekawy projekt -> Projekt zielonej kuchni z białym do Głogowa

Elegancka wyższa lada wykończona lubianymi lamelami

Jak to ostatnio bywa tak i tutaj pojawiają się lamele. W prezentowanym projekcie zauważymy je w dwóch miejscach – tuż przy zabudowanej lodówce i jako wykończenie lady. Lamele nie pełnią w naszym wypadku żadnej funkcji praktycznej, ale zdecydowanie poprawiają aspekt wizualny. Wyobraźmy sobie jak całość wyglądałaby bez tego typu dodatków. Naszym zdaniem byłoby bardzo pusto.

Dodatkowym ciekawym i bardzo praktycznym elementem bez wątpienia jest podwyższona lada. Pełni ona tutaj dwie najważniejsze funkcje: oddziela/odgradza część kuchenną od salonowej i tworzy przestrzeń do siedzenia. Są to dwie rzeczy, na których bardzo zależało klientom na etapie projektowania kuchni.

Scroll to Top