Projekt szarej kuchni z drewnem w Krzywaczce

projekt szarej kuchni z drewnem w Krzywaczce
projekt szarej kuchni z drewnem w Krzywaczce pod sam sufit i z płytą gazową
nowoczesna witryna kuchenna z przezroczystą szybą i czarnym ramkiem aluminiowym
złota mozaika w drewniano szarej kuchni z czarnymi uchwytami
drewniano szara kuchnia ze wysokimi słupkami i czarnym piekarnikiem
planowanie kuchni
projektowanie kuchni
projekty kuchni
konstruktor mebli kuchennych
Projekt szarej kuchni z drewnem w Krzywaczce – zakres naszych prac
1) wykonanie pomiarów na miejscu u klienta – Krzywaczka,
2) ustalenie szczegółów dotyczących projektu,
3) wykonanie projektu wraz z wizualizacją,
4) dokonanie ewentualnych zmian i poprawek.

Projekt szarej kuchni z drewnem w Krzywaczce

Kuchnia, którą prezentujemy wykonana została całkowicie od podstaw. Zakres prac obejmował pomiar i wykonanie aranżacji według naszego pomysłu i potrzeb klienta. Prezentowany projekt szarej kuchni z drewnem spodobał się klientom, a my możemy się nim teraz pochwalić. Zachęcamy do zapoznania się z powyższymi zdjęciami bo być może będziemy mogli zaczerpnąć i zastosować pewne pomysły u siebie. Oczywiście w przypadku problemu z projektem chętnie podejmiemy się wyzwania.

Ciekawy projekt -> Projekt czarnej kuchni z drewnem do Krzywaczki

Kuchnia na dwóch ścianach z wystającym kominem z prawej strony

Ogólne założenie od samego początku było takie, że kuchnia będzie zajmowała dwie ściany. Klienci pragnęli zostawić wolnostojący stolik pod oknem, a przy innym układzie byłoby to niemożliwe. Jak więc zagospodarowaliśmy owe dwie ściany?

Lewa ściana z oknem i wolnostojącą lodówką, ale bez szafek górnych

Dotychczas lodówka znajdowała się na prawej ścianie. Po wielu przemyśleniach klienci zdecydowali, że chcą ją przenieść na lewą stronę. Nam ten pomysł wydawał się całkowicie dobry, więc nie odwodziliśmy ich od niego. Tak więc całą lewą część rozpoczynamy wolnostojącą, czarną lodówką z zamrażalnikiem. Po niej widzimy dwa piony podwójnych, wyższych szuflad. W tychże szufladach układane mają być wyższe garnki i akcesoria kuchenne. W samym rogu umiejscowiliśmy szafkę z dostępem do rogu. Jej wymiar pozwala na zastosowanie tradycyjnych półek, ale i wszelakiego rodzaju koszy do przechowywania.

Oczywiście ze względu na okno nie pomieściło nam się tutaj zbyt dużo szafek wiszących, ale tutaj nie miało to znaczenia. Zamiast szafek jest tutaj duże okno, które poziomem zgrało się z blatem kuchennym tworząc jednolitą płaszczyznę roboczą.

Ciekawy projekt -> Projekt drewnianej kuchni z białym do Sułkowic

Prawa ściana z piekarnikiem w słupku i górnymi szafkami

Prawa strona to już zdecydowanie miejsce przeznaczone do przechowywania większej ilości urządzeń i produktów. Dostrzegamy tutaj bowiem wiszące szafki zabudowane aż pod sam sufit. O braku miejsca do schowania czegokolwiek nie ma mowy. Zwróćmy uwagę jak z wysokości podzielone zostały górne szafki. Ich wyższa część, która znajduje się pod sufitem ma wysokość 37cm. Swobodnie wykorzystamy ją na rzadziej używane przedmioty. Dolne, częściej otwierane półki posiadają wysokość 72cm, czyli całkowity standard.

Na dole pod blatem również nie brakuje niczego. Prezentowany projekt szarej kuchni z drewnem rozpoczynamy szafką zlewową z koszem na śmieci. Od razu obok niej zgodnie ze sztuką projektową znajduje się zmywarka – w tym przypadku zabudowana. Kolejno widzimy szerokie szuflady, słupek z piekarnikiem i wąską szafkę uzupełniającą całość.

Scroll to Top