Wizualizacja grafitowo drewnianej kuchni w nowoczesnym stylu

wizualizacja grafitowo drewnianej kuchni w nowoczesnym stylu
grafitowa kuchnia z drewnem dąb Odwieczny
wysokie zabudowy z płyty laminowanej U162 i z czarną żaluzją
projekty i wizualizacje dla stolarzy
wizualizacja grafitowo drewnianej kuchni z czarnym blatem i szufladami

Wizualizacja grafitowo drewnianej kuchni w nowoczesnym stylu

Prezentowana wizualizacja grafitowo drewnianej kuchni w nowoczesnym stylu to projekt stolarza. Naszym zadaniem było przelanie go na ekran komputera – oczywiście w wybranej przez klienta kolorystyce. Sama kuchnia nie należy do najmniejszych ponieważ mamy do czynienia z zabudową trzech ścian + dosyć spory półwysep z podniesioną ladą. Spójrzmy więc na poszczególne ściany.

Po pierwsze prawa strona gdzie usytuowane zostały same wysokie szafy. Miejsce to przeznaczone zostało na zabudowę piekarnika i mikrofali oraz szeroką lodówkę typu Side by Side. Niewielką pozostałą przestrzeń wykorzystaliśmy na węższą wysoką szafkę w której można założyć chociażby kosz cargo. Ponad blatem w samym rogu widzimy czarną żaluzję za którą swobodnie schować można przykładowo ekspres do kawy.

Środkowa ściana to królestwo szafek dolnych, ale i górnych – te chyba bardziej rzucają się w oczy. Szafki te składają się z dwóch części. Pod sufitem dostrzegamy głębsze zabudowy a pod nimi klasyczne płytsze. Obecnie tego typu rozwiązanie cieszy się dużą popularnością i zaufaniem klientów.

Ścianę z oknem stolarz przeznaczył tylko na dolne szafki. Warto w tym miejscu zwrócić uwagę, że blat jest na tym samym poziomie co parapet od okna. Optycznie bardzo ładnie a praktycznie jeszcze lepiej. Dzięki takiemu rozwiązaniu przyszły użytkownik kuchni zyska dużo dodatkowego miejsca do pracy.

Ostatnim elementem całej zabudowy jest półwysep kuchenny. W tym konkretnym przypadku posłuży on nie tylko jako dodatkowe miejsce do pracy, ale także jako miejsce do spożywania posiłków. Warto wspomnieć, że może być także naturalnym i dyskretnym elementem oddzielającym część salonową od kuchennej.

Cała kuchnia zachowana jest w klimacie raczej ciemniejszym. Lubiany odcień grafitu połączony został z bardzo popularnym dekorem drewna. Zachęcamy do zapoznania się z ciekawymi aranżacjami kuchni z dębem Odwiecznym – czyli tym, który zastosowany został na powyższych wizualizacjach.

zobacz -> Wizualizacja połyskowej białej kuchni pod sufit

fronty dolne:płyta laminowana Dąb Odwieczny D1041
fronty górne:płyta laminowana grafitowa U162
blat: Czarny 0190 RS Kronospan
uchwyty: czarne Zobal U-9 R9
zabudowa ściany nad blatem: w kolorze blatu
inne:wysokie zabudowy z płyty laminowanej U162 Grafit
* wykorzystane w projekcie materiały
Scroll to Top