Wizualizacja beżowej kuchni z wykuszem

wizualizacja beżowej kuchni z wykuszem
beżowa kuchnia z blatem z płytek
blat z kafelek w kuchni
nowoczesna beżowa kuchnia z wykuszem i czarnymi uchwytami
drewniana witryna z czarnym ramkiem aluminiowym w kuchni

Wizualizacja beżowej kuchni z wykuszem

Prezentowana wizualizacja beżowej kuchni z wykuszem to aranżacja wykonana dla firmy stolarskiej na podstawie przedstawionych nam szkiców. Głównym zadaniem przed którym staliśmy realizując dane zlecenie było optymalne wykorzystanie ściany z kątami i oknami. Pamiętajmy, że komputerowy projekt w fenomenalny sposób ułatwia tego typu rozplanowanie. Jest to szczególnie pomocne dla klientów, którzy nie potrafią sobie wyobrazić możliwości aranżacyjnych tego typu przestrzeni.

Wykusz w kuchni jest elementem, który znacząco może podnieść walory estetyczne pomieszczenia. Faktem jest, że jego zagospodarowanie wymaga więcej pracy, ale czy nie warto przemyśleć tego typu koncepcji? Oprócz walorów praktycznych wykusz, a raczej meble w nim zagospodarowane mogą stać się centralną i najważniejszą częścią całej zabudowy. Jak doskonale wiemy w każdej kuchni warto mieć taki chociaż jeden element, który wyróżnia się spośród całości.

Jeśli chodzi o samą kuchnię jest ona zachowana w nowoczesnym stylu. Świadczą o tym lakierowane proste elementy, modne uchwyty krawędziowe czy witryna stojąca na półwyspie. Jedynym elementem, który niejako odbiega od całości jest blat kuchenny wykonany z kafelek. Tutaj jednak decyzja należała do klienta, który zażyczył sobie tego typu rozwiązanie.

zobacz -> Wizualizacja łazienki z białymi płytkami

fronty dolne:lakier ICA 0104 mat
fronty górne:lakier ICA 0104 mat
blat: z kafelek
uchwyty: krawędziowe czarne Nomet VERA
zabudowa ściany nad blatem: z tego samego materiału co blat
inne:wysokie zabudowy płyta laminowana R20063 DĄB WOTAN Pfleiderer
* wykorzystane w projekcie materiały
Scroll to Top