Wizualizacja beżowo drewnianej kuchni z witryną

wizualizacja beżowo drewnianej kuchni z witryną
ciemny kamienny blat w beżowej kuchni z drewnem i czarnymi uchwytami
wolnostojący czarny sprzęt AGD w nowoczesnej kuchni
kuchnia z ladą oddzielającą salon
projekty dla stolarzy
wizualizacja beżowo drewnianej kuchni z dużym oknem i wysokimi słupkami

Wizualizacja beżowo drewnianej kuchni z witryną

Wizualizacja beżowo drewnianej kuchni z witryną – usługa wykonana dla stolarza na podstawie przesłanych do nas szkiców. Przed naszymi oczyma ukazuje się bardzo duża zabudowa kuchenna w nowoczesnym stylu. Dominującymi kolorami są drewno oraz lakier beżowy. Można powiedzieć, że kolorystycznie kuchnię podzieliliśmy na strefy. Lewa strona to królestwo wysokich zabudów w drewnianym dekorze. Jako dodatkowe akcenty pojawiają się czarne sprzęty AGD wraz z uchwytami. Prawa jak i środkowa część całej zabudowy wykonana jest w lakierze kremowym.

Prezentowana wizualizacja to niewątpliwie styl nowoczesny o którym świadczą elementy takie jak oświetlenie, wzór szafek czy po prostu sam układ zabudowy. Ogromnym atutem prezentowanej kuchni będzie także bez dwóch zdań duża ilość blatu roboczego i okno doświetlające pomieszczenie. Pamiętajmy, że nie wystarczy żeby kuchnia była modna, piękna i przyciągająca spojrzenia. Liczy się przede wszystkim praktyczność, szczególnie kiedy kuchnia ma służyć do codziennej pracy.

Warto wspomnieć także, że wizualizacja skrywa mnóstwo udogodnień niewidocznych dla oka. Najwyższej jakości prowadnice, zawiasy, podnośniki czy akcesoria ułatwiające korzystanie z rogów kuchennych świadczą o tym, że mamy do czynienią z kuchnia XXI wieku. Nie zapominajmy także, że pomieszczenie kuchenne to nie tylko szafki i meble. Aby całość spersonalizować i dostosować typowo pod siebie zastosujmy ciekawe dodatki, zasłony czy chociażby powieśmy na ścianie nowoczesny zegar.

zobacz -> Dwie nowoczesne łazienki w fornirze

fronty dolne:lakier matowy NCS S-1002
fronty górne:lakier matowy NCS S-1002
blat: F76028 RABAC Pfleiderer
uchwyty: Campana czarne firmy Nomet
zabudowa ściany nad blatem: R20027 DĄB LANCELOT
inne:wysokie zabudowy + lada R20027 DĄB LANCELOT
* wykorzystane w projekcie materiały
Scroll to Top