Zabudowa kuchenna na dwie ściany z oknem na środku

zabudowa kuchenna na dwie ściany z oknem na środku
duże okno w kuchni nad zlewem
biała kuchnia z drewnem dąb Wotan

Zabudowa kuchenna na dwie ściany z oknem na środku

Zabudowa kuchenna na dwie ściany z oknem na środku – wizualizacja wykonana dla stolarza na podstawie przesłanych do nas szkiców. Prezentowany projekt kuchni skierowany jest przede wszystkim do klientów, który lubią biały kolor zestawiony z wszelkimi odcieniami drewna.

Sam układ kuchni zachowaliśmy w tradycyjnym i często spotykanym układzie w literę L. Dzięki długim ścianom nie ma mowy o braku miejsca na blacie roboczym a ułożenie poszczególnych szafek nie stanowiło większego problemu. Centralnym punktem niewątpliwie jest duże okno, które dostarczy nam ogromną ilość naturalnego słonecznego światła. Jak wszyscy wiemy dobrze doświetlone wnętrze plus duża przestrzeń robocza to ogromny atut z którego grzech byłoby nie skorzystać.

Oprócz okna w oczy rzuca się także zabudowa ściany wykonana z tego samego materiału co blat roboczy i korpusy szafek. Płyta laminowana dąb Wotan bo o niej mowa to częsty nasz wybór – jak i naszych klientów. Nie ma się co dziwić – patrząc na wizualizacje widzimy, że biały dekor bez wątpienia doskonale się z nią komponuje.

zobacz -> Duża kuchnia w literę G z półwyspem i z czarną witryną

fronty dolne:lakier biały połyskowy
fronty górne:lakier biały połyskowy
blat: R20063 DĄB WOTAN Pfleiderer
uchwyty: Techno firmy Nomet
zabudowa ściany nad blatem: R20063 DĄB WOTAN
inne:widoczne elementy korpusu R20063 DĄB WOTAN
* wykorzystane w projekcie materiały
Scroll to Top