Wizualizacja biało-czarnej kuchni w skosach

wizualizacja biało-czarnej kuchni w skosach
czarny blat w białej kuchni na poddaszu
biała połyskowa kuchnia z wolnostojącą czarną lodówką
czarny połyskowy blat w białej kuchni połyskowej, projekty dla stolarzy

Wizualizacja biało-czarnej kuchni w skosach

Wizualizacja biało-czarnej kuchni w skosach – usługa wykonana dla stolarza na podstawie przesłanych do nas szkiców. Na warsztat wpadła nam kuchnia w tych klasycznych kolorach. Jak widzimy całość obejmuje trzy ściany z czego ta środkowa w całości znajduje się pod skosem. W związku z tym, że pomieszczenie znajduje się na poddaszu trzeba było lekko pomyśleć jak zagospodarować całość w sposób ergonomiczny i użyteczny. Przez wzgląd na istniejące już podłącza do zlewozmywaka oraz zmywarki to właśnie pod skosem zaplanowane zostało miejsce dla nich.

Z lewej strony widzimy czarną wolnostojącą lodówkę z wąskim słupkiem na przechowywanie produktów. Wysokie słupki bardzo dobrze sprawdzą się szczególnie w sytuacji, kiedy w ogóle nie ma szafek wiszących. Obok tego słupka umiejscowiliśmy płytę indukcyjną nad którą widnieje wolnowiszacy pochłaniacz skośny.

Vis-a-vis słupków znajdują się dokładnie tej samej długości szafki, ale tutaj zmieściliśmy piekarnik ,mikrofalę i skopiowaliśmy słupek do przechowywania. Nad blatem zamiast okapu pojawiła się biała, pogrubiana półeczka pełniąca nie tyle funkcję użyteczną co estetyczną.

Cała kuchnia utrzymana została w koncepcji nowoczesnej o której świadczą frezowane uchwyty, połyskowe białe fronty, czarne lamele czy chociażby sprzęt AGD. Warto wspomnieć także o wykończeniu ściany nad blatem – tutaj użyliśmy hartowanego szkła lacobel. Podłogę wyłożyliśmy drewnianymi panelami w kolorze brudnej bieli czy lekkiej szarości.

zobacz -> Wizualizacja beżowo drewnianej kuchni z witryną

fronty dolne:lakier połyskowy biały
fronty górne:lakier połyskowy biały
blat: Andromeda Czarna K218 GG
uchwyty: w masie – frezowane
zabudowa ściany nad blatem: szkło biały lacobel
inne:wolnostojące sprzęty AGD, podłoga panele jasnoszare
* wykorzystane w projekcie materiały
Scroll to Top