Wizualizacja białych mebli kuchennych z witryną i drewnem

wizualizacja białych mebli kuchennych z witryną i drewnem
wizualizacje mebli kuchennych na podstawie szkicu
nowoczesna biała witryna w kuchni z drewnem dąb Pradawny

Wizualizacja białych mebli kuchennych z witryną i drewnem

Powyższa wizualizacja białych mebli kuchennych z witryną i drewnem jest kolejną usługą wykonaną dla firmy stolarskiej. Do zwizualizowania otrzymaliśmy projekt jak się okazało bardzo ciekawej kuchni z wysokimi szafami w formie witrynek z prawej strony wejścia. Cała zabudowa obejmuje trzy ściany, czyli klasyczny układ w kształcie litery U. Kompozycja zachowana jest w stylu nowoczesnym o czym świadczyć mogą większe, symetryczne szafki oraz frezowane uchwyty zarezerwowane dla tego typu mebli.

Jak rozplanowane zostały poszczególne strefy? Otóż pomieszczenie wymusiło na stolarzu zagospodarowanie wszystkich stref z jednej – lewej strony. Po pierwsze od ściany widzimy wolnostojącą czarną lodówkę, później piekarnik z płytą indukcyjną i tuż przy oknie czarny zlewozmywak. Pomiędzy zlewem a płytą pozostawiliśmy kawałek blatu roboczego aby można było swobodnie odłożyć garnek czy inne naczynia. Główna część robocza znajduje się na wprost wejścia pod oknem.

Oczywiście z prawej strony wysokie szafy można było zamienić na klasyczne niskie zabudowy, ale tutaj decyzja klienta była taka a nie inna. Pamiętajmy, że każdy użytkownik ma swoje preferencje i projektując meble kuchenne należy się z nimi liczyć.

zobacz -> Wizualizacja grafitowo drewnianej kuchni w nowoczesnym stylu

fronty dolne:lakier biały mat
fronty górne:lakier biały mat
blat: D1035 OW DĄB PRADAWNY Swiss Krono
uchwyty: frezowane (w masie)
zabudowa ściany nad blatem: biały lacobel
inne:w witrynach bezbarwne szkło
* wykorzystane w projekcie materiały
Scroll to Top