Wizualizacja ciemnej szafy do sypialni

wizualizacja ciemnej szafy do sypialni na tip-on
szafa do sypialni z półkami i szufladami w środku
szafa z drzwiami otwieranymi na boki
projekt szafy z szufladami, półkami i drążkami w środku

Wizualizacja ciemnej szafy do sypialni

Wizualizacja ciemnej szafy do sypialni to usługa, którą wykonaliśmy na podstawie przedstawionych nam szkiców przez stolarza. Cała zabudowa charakteryzuje się przede wszystkim dwoma cechami: wielkością i kolorem. Niewątpliwie duże gabaryty pozwolą przyszłym jej posiadaczom na komfortowe przechowywanie swojej odzieży, ale nie tylko. Szuflady zapewnią ergonomiczne miejsce na bieliznę i drobniejsze części ubioru. Na drążkach swobodnie zawiesimy dłuższe ubrania takie jak np. kurtki czy płaszcze. Dużą liczbę półek wykorzystać możemy z kolei na układanie spodni, koszul czy może pudełek z dokumentami. Zwróćmy uwagę, że pod sufitem zastosowaliśmy dosyć wysoki pawlacz gdzie możemy wrzucić mniej i rzadziej używane rzeczy – tam po prostu jest trudniejszy dostęp.

Patrząc na zewnętrzną część szafy widać, że wykorzystaliśmy tutaj klasyczne drzwi otwierane na boki. Życzeniem klienta było, aby fronty wykonane zostały w całości (nie dzielone z wysokości). Po drugie klient zażyczył sobie również żeby nie stosować żadnych uchwytów a całość ma otwierać się na klik. Cała wizualizacja zabudowy to ciemne kolory a chyba jedynym jaśniejszym elementem pozostaje pasek LED’owy z lewej strony pomiędzy lamelami.

Nie da się ukryć, że całość wygląda bardzo oryginalnie i nowocześnie. Jeśli jednak lubisz tego typu zestawienia to być może spróbujesz zastosować je także u siebie? Do odważnych świat należy!

zobacz -> Wizualizacja biało-czarnej kuchni w skosach

fronty dolne:D4031 CL DĄB HAWANA Swiss Krono
fronty górne:
blat:
uchwyty: tip-on (klik)
zabudowa ściany nad blatem:
inne:oświetlenie LED w pionowych lamelach
* wykorzystane w projekcie materiały
Scroll to Top