Wizualizacja połyskowej białej kuchni pod sufit

wizualizacja połyskowej białej kuchni pod sufit
wizualizacje dla stolarzy

Wizualizacja połyskowej białej kuchni pod sufit

Prezentowana wizualizacja połyskowej białej kuchni pod sufit jest kolejną naszą realizacją wykonaną na podstawie dostarczonych szkiców. Widzimy, że cała zabudowa kuchenna nie należy do największych, ale posiada wszystkie niezbędne elementy. Całość zachowaliśmy w stylu nowoczesnym a dominującym kolorem jest biały połysk. Jak widać meble przełamane zostały drewnianymi dodatkami, które wprowadzają do pomieszczenia miłą i domową atmosferę.

Częstym dylematem, który pojawia się podczas projektowania kuchni jest wybór uchwytów kuchennych. Możliwości mamy całkiem sporo, ale tutaj wybór padł na fronty z frezowaniami na palce. Rozwiązanie to jest bardzo popularne, chociaż przyznać trzeba, że nie jest pozbawione wad. Szczególnie wiedzą o tym kobiety z dłuższymi paznokciami.

Z innych ważnych rzeczy dotyczących prezentowanej aranżacji kuchni jest to, że górne szafki posiadają dwie głębokości. Opcja taka obecnie pojawia się bardzo często w naszych realizacjach. Zaletą takiego rozwiązania jest niewątpliwie dodatkowa przestrzeń do przechowywania no i plus dla efektu wizualnego.

Oczywiście nie można także pominąć drewnopodobnej otwartej szafeczki z lewej strony. Ma ona stanowić przyjemne dla oka oddzielenie części kuchennej od salonowej. Podświetlane półki niewątpliwie robią kawał dobrej roboty.

zobacz -> Wizualizacja białej matowej kuchni z wyspą

fronty dolne:akryl biały połysk Hubertus
fronty górne:akryl biały połysk / R34015 JESION ŁADOGA CIEMNY
blat: Beton Jasnoszary K200 RS
uchwyty: frezowane (w masie)
zabudowa ściany nad blatem: płytki Azario Octavia Bone zbliżone kolorystycznie do blatu
inne:
* wykorzystane w projekcie materiały
Scroll to Top