Wizualizacja kuchni z szafkami nad oknem

wizualizacja kuchni z szafkami nad oknem
elegancka kuchnia z ciemnym blatem i ciemnymi płytkami na ścianie
lodówka zabudowana we wnęce

Wizualizacja kuchni z szafkami nad oknem

Prezentowana wizualizacja kuchni z szafkami nad oknem to realizacja wykonana na potrzeby firmy stolarskiej. Kolejny raz naszym zadaniem było ukazanie klientowi jego mebli jeszcze na wczesnym etapie ustaleń. Rysunek, który powyżej prezentujemy jest o tyle nieszablonowy, że znalazły się tutaj szafki wiszące nad oknem. Przyznać trzeba, że nie jest to zbyt często spotykane rozwiązanie, ale jednak czasami się pojawia.

Dlaczego w zasadzie klient zdecydował się tutaj na rozwiązanie z zabudową nad oknem? Odpowiedź jest bardzo prosta – projektując kuchnię trzeba brać pod uwagę wiele aspektów. Jednym z nich zdecydowanie jest aspekt praktyczny. Zwróćmy uwagę, że przedstawiona przez nas kuchnia nie należy do największych, a w takich najczęściej trzeba szukać dodatkowego miejsca na przechowywanie różnych rzeczy. Dwie dodatkowe wiszące szafki zdecydowanie do tego się przydadzą.

Drugim aspektem na który warto zwrócić uwagę jest kolorystyka całości. Meble kuchenne zachowaliśmy w klasycznym stylu, a dzięki wykorzystaniu jasnego lakieru nasze pomieszczenie nie jest przesadnie przyciemnione. Pomimo ciemnych płytek na ścianie i podłodze oraz zastosowaniu ciemnego blatu otrzymaliśmy ładną i zgrabną zabudowę – nawet z dodatkowymi szafkami nad oknem.

zobacz -> Wizualizacja kuchni z zielonymi elementami i loftową półką

fronty dolne:lakier mat K031 Kemichal
fronty górne:lakier mat K031
blat: D4878 VL WYTRAWNY SZARY KAMIEŃ Swiss Krono
uchwyty: Techno D705 czarne
zabudowa ściany nad blatem: ciemne płytki z białymi smugami
inne:
* wykorzystane w projekcie materiały
Scroll to Top