Wizualizacja kuchni z zielonymi elementami i loftową półką

wizualizacja kuchni z zielonymi elementami i loftową półką
nowoczesna biała kuchnia z dwoma głębokościami szafek wiszących
projekty dla stolarzy Kraków
wizualizacja półwyspu z szufladami i z betonowym blatem
wizualizacja kuchni z zielonymi elementami i czarnym sprzętem AGD

Wizualizacja kuchni z zielonymi elementami i loftową półką

Prezentowana wizualizacja kuchni z zielonymi elementami i loftową półką jest kolejną realizacją wykonaną na potrzeby firmy stolarskiej. Standardowo otrzymaliśmy odręczny szkic z projektem na bazie którego przygotowana została wizualizacja w pełnej kolorystyce i z zachowaną skalą. Jak widzimy na zdjęciach cała kuchnia jest dosyć nieszablonowa za sprawą kilku elementów.

Po pierwsze kolorystyka całej aranżacji to pomieszanie trzech, a nawet czterech kolorów. Wysokie słupki z lodówką i piekarnikiem posiadają oryginalny zielony kolor, który nie pojawia się zbyt często w naszych realizacjach. Uczciwie trzeba przyznać, że nie wszystkim takie rozwiązanie się spodoba, ale oczywiście to rzecz gustu. Szafki dolne to już klasyczny biały mat połączony z drewnem w górnych szafkach. Blat roboczy natomiast wykonany został z cienkiego materiału w kolorze imitującym beton.

Po drugie nad półwyspem zastosowaliśmy loftową półkę, która swoją szerokością zgrywa się z dolnym blatem. Uważamy, że jest to fajne rozwiązanie przykuwające wzrok. Jeśli na półce położymy kilka kwiatów i ładne dekoracje to otrzymamy naprawdę ciekawy i przyjemny dla oka kącik.

No i po trzecie duże okno narożne dostarczające nam ogromne ilości naturalnego światła na o pięknych widoków 🙂 Co może rzucić się w oczy to to, że nie ma w ogóle pochłaniacza. Jak wiemy pomieszczenia są różne a i oczekiwania klientów inne.

zobacz -> Wizualizacja beżowej kuchni z wykuszem

fronty dolne:lakier ICA biały mat
fronty górne:lakier ICA biały mat / R20233 DĄB SPRINGFIELD JASNY Pfleiderer
blat: S60045 ART BETON Pfleiderer
uchwyty: frezowane w masie / tip-on
zabudowa ściany nad blatem: biała ściana
inne:wysokie zabudowy lakier RAL 6011 mat
* wykorzystane w projekcie materiały
Scroll to Top