Dom pod liczi 6 – kuchnia i salon

dom pod liczi 6
czarna kuchnia z drewnem k003 dąb craft złoty i czarnymi uchwytami
szklana nowoczesna witryna podświetlana w kuchni
drewniana kuchnia z czarną loftową półką i drewnianymi półkami
nowoczesny półwysep kuchenny z ladą do siedzenia
dom pod liczi 6
projekt salonu z betonem architektonicznym na ścianie i kominkiem
projekt ławy do salonu
schody ze szklaną balustradą i dębowymi stopniami
aranżacja salonu z kuchnią dom pod liczi 6

Dom pod liczi 6 – kuchnia i salon

Dom pod liczi 6 to nazwa projektu domu dostępnego w firmie Archon. Na powyższych aranżacjach kuchni, salonu i jadalni widzimy ciekawe i z pomysłem urządzone wnętrze gdzie przeważa kolor drewniany. Nie jest on jednak osamotniony ponieważ towarzyszy mu klasyczna czerń i elegancka szarość. Tego typu zestawienia świetnie ze sobą kontrastują, ale i współgrają tworząc przyjemne dla oka zestawienie.

Centralną, ale i najważniejszą częścią jest oczywiście kuchnia. Projekt domu pozwolił na jej zagospodarowanie naprawdę w optymalny sposób. Przyszli użytkownicy nie będą mieli kłopotu z dostępną ilością blatu roboczego. Ciekawą opcją i pomysłem jest również oddzielenie części kuchennej od salonowej wyższą ladą w formie półwyspu. Przy wspomnianym półwyspie można usiąść na modnych wysokich hokerach.

Zaraz za częścią kuchenną widzimy duży stół przy którym postawione jest osiem krzeseł. Stół ma możliwość rozłożenia dzięki czemu dołożenie kolejnych siedzisk nie będzie stanowić problemu. Fajną opcją są duże okna przez które do naszej jadalni wpadnie dużo naturalnego światła kuchennego. Jak wszyscy wiemy prawidłowe doświetlenia wnętrza jest ogromnie ważne dla naszego zdrowia ale i komfortu użytkowania.

W osobnym niejako pomieszczeniu dostrzegamy jeszcze część wypoczynkową, czyli salon z podwieszaną szafką RTV. Zarówno szafka pod telewizorem jak i ława w salonie wykonane zostały dokładnie z tego samego materiału co reszta pomieszczeń, czyli drewna K003 Dąb Craft Złoty. Warto także zwrócić uwagę na wykończenie ściany przy kominku, które zostały wykonane z nowoczesnego betonu architektonicznego.

Na koniec wspomnijmy jeszcze o projekcie schodów prowadzących na górne części domu. Stopnie wykonane są z drewnianych elementów a o bezpieczeństwo dbać będzie szklana balustrada.

Scroll to Top