Kaszmirowa kuchnia z lamelami i półwyspem

kaszmirowa kuchnia z lamelami i półwyspem
drewniany blat w kaszmirowej kuchni z czarnym cokołem
kaszmirowa kuchnia z lamelami i półwyspem
kaszmirowa kuchnia z drewnianym blatem i drewnianą podłogą
wysokie zabudowy w kaszmirowej kuchni

Kaszmirowa kuchnia z lamelami i półwyspem

Duże kuchnie to coś co lubimy najbardziej, ponieważ tego typu zabudowy dają ogromne możliwości projektowe. Powyżej zaprezentowana kaszmirowa kuchnia z lamelami i półwyspem jest tego najlepszym przykładem. Ogromna ilość szafek do przechowywania, ergonomiczne ustawienie poszczególnych elementów i wielki obszar roboczy to oczywiście ogrom atutów. Jak więc stolarz zaprojektował poszczególne ściany?

Po pierwsze na lewej stronie znalazło się miejsce na wysokie zabudowy, a dokładniej mówiąc szeroką lodówkę z chłodziarką, kilka szafek w formie spiżarki i sprzęt AGD (piekarnik i mikrofala). Tego typu układ pozwoli nam na swobodny dostęp do strefy w której przechowamy produkty – co jest bardzo ważne.

Po drugie ściana z oknem, gdzie widzimy czarny zlewozmywak i zmywarkę. Ciągły kontakt z otaczającym nas światem zewnętrznym i naturalne promienie słoneczne w konsekwencji przyczynią się do efektywniejszej pracy. Poza tym nie będziemy musieli aż tak bardzo doświetlać tej części.

Po trzecie ściana prawa na której znajdują się nie tylko dolne, ale także górne szafki. Wpatrując się na zdjęcia zauważymy, że są one zaprojektowane w formie klap podnoszonych do góry. Pod spodem całość wieńczy elegancki półwysep z szufladami i modnymi lamelami od strony salonu. Z pewnością więc kaszmirowe kuchnie zdecydowanie są godne uwagi!

zobacz -> Kuchnia z białym lacobelem i drewnem

fronty dolne:akryl M85384 AQUAAKRYL KASZMIR
fronty górne:H1180 Dąb Halifax Naturalny
blat: H1180 Dąb Halifax Naturalny
uchwyty: krawędziowe UKW-11 Zobal
zabudowa ściany nad blatem: biały kamień a’la Calacatta
inne:
* wykorzystane w projekcie materiały
Scroll to Top