Kremowe kuchnie – przegląd ciekawych projektów

Czasami zdarza się, że klienci mają jasne oczekiwania co do wizji swojej kuchni. Od początku określamy pewne priorytety, a następnie podążamy za nimi. Dla właścicieli kuchni, których aranżacje przedstawiamy poniżej najważniejsza była po prostu użyteczność, praktyczność i jasne – kremowe barwy. Pomimo przewagi aranżacji białych kuchni, klienci zdecydowali się pójść w troszkę innym kierunku. Jeśli lubisz takie klimaty, to drogi gościu artykuł kremowe kuchnie jest właśnie dla Ciebie.

kremowe kuchnie
Kuchnie beżowe wspaniale kontrastują z wszelkimi odcieniami drewna.
kremowe kuchnie z czarnymi uchwytami
Kremowe kuchnie to świetna alternatywa dla białych mebli. Jedną z największych zalet tego koloru będzie niewątpliwie to, że jest po prostu cieplejszy dla oka.
beżowa kuchnia z drewnianym blatem
Odcieni kremów jest całe mnóstwo i na pewno każdy dobierze coś dla siebie. Na powyższej wizualizacji drewno o nazwie dąb Słoneczny firmy Swiss Krono.

Kremowe kuchnie z drewnianym blatem

Jednym z podstawowych problemów, które pojawiają się praktycznie zawsze jest wybór blatu. Kremowe meble całkiem fajnie przyjmują dodatkowe dekory, ale my tutaj przedstawiamy zestawienie kremu z drewnem. Warto także pomyśleć o wprowadzeniu innego koloru, mogą to być chociażby czarne uchwyty.

kremowe kuchnie z drewnianym blatem i oknem na środku
Drewniany blat w kremowej kuchni wygląda całkiem fajnie. Pomyślmy także o innych niebanalnych elementach, może uchwyty?

Kuchnia kremowa

Meble kuchenne w odcieniach kremowych bardzo ładnie prezentują się zarówno w kuchniach tych bardziej nowoczesnych, ale także klasycznych. Pamiętajmy, że decydując się na tą drugą opcję mamy możliwość wprowadzenia przyjemnych dla oka elementów, np.: pilastrów, szprosów w witrynkach albo gzymsów. Wszystko zależy od naszych preferencji.

kuchnie kremowe aranżacje
Meble kuchenne w stylu klasycznym z pięknymi witrynkami i kaszmirowym odcieniu.

Kuchnia ecru

Kuchnia ecru to po prostu meble w dekorze waniliowym. Niewątpliwie pisząc o kuchniach ecru cały czas mamy przed oczyma meble kremowe w kremowych odcieniach.

kuchnia ecru z drewnem i drewnianą podłogą
Aranżacja kuchni ecru ze stalową wolnostojącą lodówką i czarnym zlewozmywakiem.

Kremowe kuchnie: podsumowanie

Cóż można napisać w podsumowaniu – wydaje nam się, że same zdjęcia mówią wszystko. Warto wspomnieć jednak, że prezentowane kremowe kuchnie mogą być naprawdę ciekawym pomysłem. Mogą też być inspiracją dla osób poszukujących ciekawych form. Same wykończenia plasują kuchnię w zdecydowanej czołówce nieszablonowych przykładów i mamy nadzieję, że dzięki temu artykułowi podobna kuchnia stanie u kogoś w Państwa domu!

Scroll to Top