Nowoczesna kuchnia Warszawa

Nowoczesna kuchnia Warszawa
Trójkolorowa kuchnia z podwieszanym sufitem i czarnymi tubami
Biało-drewniano-czarna kuchnia z białą cegiełką na ścianie
Nowoczesna kuchnia Warszawa z frezowanymi uchwytami i drewnianym blatem roboczym
Nowoczesna wyspa kuchenna z szufladami i miejscem do siedzenia

Nowoczesna kuchnia Warszawa

Nowoczesna kuchnia Warszawa to połączenie trzech kolorów: białego, drewnianego i czarnego. Zauważmy, że prezentowane zestawienie idealnie się ze sobą przeplata tworząc modną zabudowę kuchenną. Lubimy tego typu projekty i chętnie podejmujemy się ich realizacji. Oczywiście wszystko zależy od klienta i jego oczekiwań. My jednak ze swojej strony zawsze coś podpowiemy i spróbujemy nakreślić inny punkt widzenia.

Trójkolorowa kuchnia z dwoma głębokościami szafek wiszących

Jak już wcześniej wspominaliśmy prezentowana zabudowa kuchenna to zestawienie trzech kolorów. Szafki dolne, wyspa oraz dwie wysokie szafy z prawej strony wykonaliśmy z białego lakieru. Fronty otworzymy za pomocą frezowanych uchwytów, które są bardzo lubiane i popularne obecnie. Skrajne szafy widoczne z lewej i prawej strony oraz górne szafki strony to zaś czarny kolor. Podobnie jak fronty białe wykonane zostały w głębokim macie. Wiszące szafki płytsze, czyli te nad blatem zaproponowano z płyty laminowanej drewnopodobnej.

Nowoczesna kuchnia Warszawa z drewnianymi lamelami

Nie da się ukryć, że inwestor dosyć długo zastanawiał się jak wykończyć ściankę z prawej strony. Chciał, żeby była elementem rzucającym się w oczy i optycznie powiększającym wnętrze. Jak wiadomo, lustro sprawdzi się w tym celu doskonale. Aby jednak nie było zbyt prosto i łatwo postanowiono zabudować je w ramie wykonanej z lubianych przez klientów lameli. Zwróćmy uwagę, jak ładnie całość się zgrała i stworzyła ciekawy efekt.

Podłoga jako bardzo ważny element wnętrza

Poza meblami bardzo ważną rolę odgrywa niewątpliwie podłoga, a w zasadzie jej wykończenie. W prezentowanej aranżacji postawiono na czerń w wysokim połysku. Nie jest to jednak typowo czarna płytka, ale taka z eleganckimi smugami w kolorze złotym. Podłoga w całości pomieszczenia wykonana została z tego samego materiału dzięki czemu cała koncepcja jest jednolita i spójna.

Scroll to Top