Projekt kuchni w kolorze cappuccino do Izdebnika

projekt kuchni w kolorze cappuccino do Izdebnika
nowoczesna kuchnia pod sufit i wyspa z lamelami
projekty dla stolarzy
nowoczesny projekt kuchni w kolorze cappuccino do Izdebnika z czarnym zlewozmywakiem
czarne uchwyty UKW-7 w kuchni i czarny cokół
wyspa kuchenna z wyższą ladą do siedzenia
plan kuchni z góry
projektowanie kuchni
na jakiej wysokości gniazdka w kuchni
projektowanie mebli na wymiar
konstrukcje mebli kuchennych
Projekt kuchni w kolorze cappuccino do Izdebnika – zakres naszych prac
1) zapoznanie się z materiałami i wymiarami otrzymanymi od klienta,
2) ustalenie szczegółów dotyczących projektu,
3) wykonanie projektu wraz z wizualizacją,
4) dokonanie ewentualnych zmian i poprawek.

Projekt kuchni w kolorze cappuccino do Izdebnika

Kuchnia w kolorze kawy z mlekiem to jedno z najbardziej pożądanych zestawień kolorystycznych w obecnych czasach. Stwierdzenia tego z całą pewnością możemy użyć, ponieważ zauważamy obecnie panujący trend. Przykładem niech będzie projekt kuchni w kolorze cappuccino z szarym blatem. Oczywiście w dalszym ciągu numerem jeden są kuchnie w białych kolorach z drewnem, jednak kawa z mlekiem niczym cicha woda cały czas drąży tunele pożądania w waszych głowach…

Ciekawy projekt -> Projekt eleganckiej kuchni w klasycznych kolorach

Kuchnia w kolorze kawy z mlekiem nie musi być nudna

Kawa to nieodzowny napój w kuchni, a my przelaliśmy jej barwę na meble kuchenne. Jaki rezultat? Powstała nowoczesna kuchnia w kolorze kawy z mlekiem z dyskretnym urokiem. Minimalizm i wyrachowanie jakie bije z pomieszczenia to cenione elementy w dzisiejszych czasach. W kuchni przeważa ciemny beż, jednak rozświetliliśmy zabudowę poprzez wprowadzenie jaśniejszych elementów. Efekt zadziwił klienta – podobnie jak mleczna pianka dodaje łagodności gorzkiej kawie, tak wiszące szafki nadały blasku naszej kuchni. Beże, cappuccino, czy kawa to idealne odcienie do łączenia z bardziej zdecydowanymi kolorami.

Podobnie jak mleczna pianka dodaje łagodności gorzkiej kawie, tak wiszące szafki nadały blasku naszej kuchni…

W naszym wypadku szary blat przełamał spokojną tonację, jednakże kuchnia nadal gotowa może być na przyjęcie odważnego dodatku. Tutaj użytkownik posłuży się własną wyobraźnią i wprowadzi swoje dodatki, wyposaży blat kuchenny w wymarzony sprzęt, czy pomysłowo zaaranżuje duże drzwi balkonowe.

Ciekawy projekt -> Projekt nowoczesnej białej kuchni do Rzeszowa

Kuchnia w kolorze kawy z mlekiem i jej ergonomiczne rozwiązania

Meble kuchenne to nie tylko design. Uwagę skupić należy także na komforcie w użytkowaniu kuchni. Jakie funkcjonalne i ergonomiczne rozwiązania wprowadziliśmy do kuchni w kolorze kawy z mlekiem?

Ważne jest wygodne otwieranie szafek, dlatego…

Zaproponowaliśmy uchwyty listwowe UKW-7, które idealnie komponują się do gładkich frontów meblowych. Uchwyty posłużą nam w szybkim otwieraniu szafek czy szuflad, a jak widać w naszym projekcie przeważają duże, czyli cięższe szafki.

Ważny jest porządek, segregacja w szafkach oraz odpowiednia ich objętość, dlatego…

Wprowadziliśmy kosz cargo do zabudowy meblowej. Oprócz wygodnego dostępu do zawartości szafki użytkownik maksymalnie wykorzysta powierzchnię szafki, której półki można dostosować do zawartości. Kosz cargo jest oryginalnym elementem w kuchni i postrzegany jest jako nowoczesny wynalazek. Kosz cargo jak najbardziej spełni oczekiwania komfortu i efektu wizualnego.

Ważne jest zdrowie użytkowników kuchni, dlatego…

Zdecydowaliśmy się na umieszczenie piekarnika w słupku. Idealny projekt dla miłośników pieczenia, którzy nie muszą schylać się i kucać podczas niejednokrotnego sprawdzania, czy ciasto czasem nie jest już gotowe. Sprzęt w słupku uznawany jest przez klientów za nowoczesny pomysł, ale także komfortowy w użytkowaniu.

Ciekawy projekt -> Projekt kuchni z półwyspem do siedzenia

Projekt kuchni w kolorze cappuccino i z białymi ścianami

Kolor cappuccino jest dość stłumioną barwą, ale taka cieszy się teraz uznaniem w kuchniach. Warto rozpromienić jednak pomieszczenie. Dlatego najlepiej nie przytłaczać ścian w kuchni ciężkimi kolorami. Dla lubiących żywe wnętrza proponujemy ściany białe, które są teraz na topie. Dodatkowo będą idealnym środowiskiem do rozproszenia naturalnego światła pochodzącego z dużego okna. W naszej kuchni znalazło się miejsce na wyspę, która nada kuchni pogody ducha i przyjaznej atmosfery. Nie mówiąc już o funkcji praktycznej.

-> Zobacz więcej naszych projektów <-

Projekt kuchni w kolorze cappuccino pod sam sufit

Gdy tylko możliwości pozwalają na aranżację mebli kuchennych pod sam sufit to tak proponujemy klientom. Bardzo często przyznawana jest nam racja, a rozwiązanie jest i funkcjonalne i sprzyja oku. Szafki pięknie integrują się z pomieszczeniem tworząc zwartą zabudowę. Dodatkowo użytkownik cieszy się z dodatkowego miejsca na przechowywanie chociażby nieczęsto wykorzystywanego sprzętu, czy naczyń na specjalne okazje.

Scroll to Top