Projekt nowoczesnej białej kuchni do Rzeszowa

projekt nowoczesnej białej kuchni do Rzeszowa
projekt nowoczesnej białej kuchni do Rzeszowa z wyspą
wyspa do siedzenia z drewnianym blatem w białej kuchni
blat d1041 Dąb Odwieczny w białych meblach kuchennych
czarny zlewozmywak kuchenny z ociekaczem
projekty dla stolarzy, czarne uchwyty krawędziowe w nowoczesnej kuchni
wolnostojąca zmywarka w kuchni z oknem
projekt nowoczesnej białej kuchni do Rzeszowa z szafkami pod sufit
plan kuchni z góry
projektowanie kuchni
planowanie mebli kuchennych
projekty kuchni
konstruowanie mebli kuchennych
Projekt nowoczesnej białej kuchni do Rzeszowa – zakres naszych prac
1) zapoznanie się z materiałami i wymiarami otrzymanymi od klienta,
2) ustalenie szczegółów dotyczących projektu,
3) wykonanie projektu wraz z wizualizacją,
4) dokonanie ewentualnych zmian i poprawek.

Projekt nowoczesnej białej kuchni do Rzeszowa

Nowoczesność wiele ma oblicz i dla każdego może oznaczać coś innego. Są jednak ogólnie przyjęte ramy, dzięki którym możemy sklasyfikować daną zabudowę. Projekt nowoczesnej białej kuchni do Rzeszowa jest świetnym przykładem światłych rozwiązań i praktycznych koncepcji. Całość zaprojektowana została w sposób ergonomiczny i dopasowany do tego konkretnego pomieszczenia i użytkowników. Nie mogliśmy pozwolić sobie na większe roszady sprzętem AGD ponieważ wszelkie podłącza były już rozprowadzone. Reasumując, naszym zdaniem projekt całkowicie udany o czym świadczyć może dobre słowo od klienta po zakończeniu pracy.

Ciekawy projekt -> Projekt szarej kuchni z drewnem w Krzywaczce

Zabudowa na trzech ścianach + wyspa kuchenna do siedzenia

Możliwość stworzenia dużej zabudowy to zdecydowanie atut nie do przecenienia. Projektując meble kuchenne zawsze staramy się wykorzystać przestrzeń do maksimum. Wykorzystując trzy ściany mamy bardzo duże pole manewru podczas ustawiania szafek i wszelkich sprzętów AGD – większych i mniejszych. Przyglądnijmy się więc gdzie znajdują się poszczególne strefy w prezentowanej zabudowie kuchennej.

Środkowa ściana z płytą grzewczą i zlewozmywakiem

Zacznijmy od środkowej ściany, która wykorzystana została jako miejsce na zlewozmywak i płytę grzewczą. Niestety przez przygotowane już przyłącza te dwa elementy są dosyć blisko siebie – raczej tego unikamy. W tym wypadku musieliśmy zostać przy tym układzie, ale oczywiście klientowi to nie przeszkadzało i rozumiał sytuację. Bez dwóch zdań ogromnym atutem tej ściany jest także duża liczba szafek wiszących do których pomieścimy masę różnych rzeczy.

Prawa ściana jako miejsce na piekarnik, mikrofalę i lodówkę

Z prawej strony wkomponowaliśmy wysokie słupki z miejscem na lodówkę, piekarnik i kuchenkę mikrofalową. Na tej części dominuje kolor drewniany z pionowym usłojeniem. Oczywiście ta sprawa zawsze jest do uzgodnienia i preferencji lokatorów.

Ciekawy projekt -> Projekt czarnej kuchni z drewnem do Krzywaczki

Projekt nowoczesnej białej kuchni z wyspą do siedzenia

Jednym z centralnych elementów prezentowanej nowoczesnej białej kuchni jest niewątpliwie wyspa kuchenna z możliwością siedzenia. Główny zamysł był taki, żeby ten wolnostojący element nie przyćmił i przytłoczył całości. W związku z tym zaproponowaliśmy, aby wyspa została wykonana w białym kolorze a tylko jej blat był drewniany. Sam pomysł okazał się naprawdę dobry i dzięki temu otrzymaliśmy lekką i przyjemną dla oka kompozycję.

Ciekawy projekt -> Projekt szafki RTV z lamelami do Bydgoszczy

Czy dwie głębokości szafek górnych to dobry pomysł?

Jedną z ciekawszych koncepcji jest niewątpliwie wykorzystanie dwóch głębokości szafek górnych. Naszym zdaniem koncepcja jest warta rozważenia i zastosowania, ale nie zawsze i wszędzie. Pamiętajmy, że w małych kuchniach tego typu zabieg może być przesadą i zamiast zgrabnego otrzymamy ciężki koncept. Jeśli kuchnia jest większa możemy bez kłopotu spróbować zaprojektować całość właśnie w ten sposób nie martwiąc się o aspekt wizualny.

Scroll to Top