Meble kuchenne pod zabudowę – najlepsze aranżacje

Meble kuchenne pod zabudowę dają zdecydowanie większe możliwości niż te modułowe dostępne w dużych sklepach. To tutaj jesteśmy w stanie stworzyć zestaw według naszych oczekiwań, od A do Z. Dobierzemy kolorystykę, uchwyty, czy idealne długości szafek. Poniżej zamieszczamy aranżacje, które naszym zdaniem są warte rozważenia. Zachęcamy do zapoznania się z ciekawymi zdjęciami. Być może znajdziecie coś dla siebie.

meble kuchenne pod zabudowę
Ciemna kuchnia z drewnianymi górnymi szafkami – całość pod zabudowę i oczywiście pod konkretny wymiar.
meble kuchenne pod zabudowę
Meble kuchenne pod zabudowę to możliwość dopasowania poszczególnych elementów. Dobierzemy tutaj uchwyty, kolorystykę i inne materiały.

Meble pod wymiar, czyli wyspa i półwysep na miarę

Jednym z najważniejszych elementów nowoczesnych mebli kuchennych jest bez wątpienia półwysep, czy wyspa. Poza miejscem do siedzenia pełnią one również funkcję reprezentacyjną. Indywidualna zabudowa pozwala nam więc na to, aby zaprojektować je i wykonać według naszych oczekiwań i preferencji. Zadbajmy więc o to, aby równowaga pomiędzy praktycznością a efektem wizualnym została zachowana.

meble kuchenne pod wymiar
Jednym z najczęściej wykorzystywanych pomysłów przez firmy stolarskie i projektowe jest zastosowanie ciekawej lady – jak na powyższym zdjęciu.
wyspa pod wymiar do siedzenia z kamiennym blatem
Projektując wyspę kuchenną warto rozważyć opcję widoczną na powyżej aranżacji. Piękno zamknięte w niewielkim meblu…
półwysep w meblach kuchennych pod wymiar
Jeśli nie chcemy podwyższenia w kuchni możemy po prostu zrobić głębszy blat. Meble pod zabudowę stwarzają szerokie spektrum możliwości.

Meble pod zabudowę to dowolność kolorystyczna

Dla niektórych jest to chyba najważniejsza ze wszystkich zalet mebli pod indywidualną zabudowę. Bardzo duża ilość materiałów, kolorów czy akcesoriów pozwala na stworzenie wyjątkowej kompozycji skierowanej do konkretnego użytkownika. Po indywidualny gust. Wachlarz kolorystyczny rozciąga się poprzez kolory bieli, szarości i czerni, aż do kolorów złota i mosiądzu. Wszystko wedle naszych pragnień…

meble pod wymiar to dowolność kolorystyczna
Projektując meble pod zabudowę nie ograniczają nas kolory. Przykładem niech będzie czerwona kuchnia z czarnymi listwowymi uchwytami.
meble kuchenne pod zabudowę z czarnymi uchwytami listwowymi
Kombinacja, którą bardzo lubimy. Połączenie białego lakieru z drewnem i niebanalny element w postaci totalnie innego koloru – w naszym wypadku niebieska wyspa od strony salonu.

Meble pod zabudowę to odpowiednie akcesoria

I w końcu rzecz bez której nie istnieją nowoczesne kuchnie – akcesoria kuchenne w postaci koszy, prowadnic czy zawiasów. Meble kuchenne pod zabudowę stwarzają ogrom możliwości użytkowych. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi artykułami dotyczącymi właśnie tych elementów. Pamiętajmy, że meble kuchenne to nie tylko to co widoczne dla oczu, ale przede wszystkim to co w środku.

białe meble kuchenne pod zabudowę z drewnianym blatem
Przy zamawianiu mebli kuchennych warto zainwestować w konkretne prowadnice. Dzięki temu unikniemy problemów z ich działaniem, a dodatkowo otrzymamy ogromny komfort w ich użytkowaniu.
system narożny Le Mans w meblach kuchennych za wymiar
Solidny kosz Le Mans pozwoli na przechowywanie najważniejszych rzeczy. Jednocześnie stanie się bardzo ekskluzywną częścią zabudowy kuchennej.
meble kuchenne na wymiar
Jak już wcześniej pisaliśmy meble kuchenne na wymiar pozwalają na stworzenie naprawdę indywidualnej zabudowy – typowo pod swój gust.
kuchnie na wymiar
Kolorystyka, uchwyty, dodatki… totalna dowolność!

Projekt z wizualizacją to już absolutna podstawa…

Nie ma co ukrywać, że przed wykonaniem ewentualnych mebli powinniśmy dostać od stolarza komputerową wizję swojej zabudowy. Dzięki temu już na wczesnym etapie rozwiejemy swoje wątpliwości. Poniżej przedstawiamy kilka naszych prac.

projekt kuchni na wymiar
Projekt mieszkania z granatową kuchnią do Krakowa.
projekt kaszmirowej kuchni pod wymiar
Projekt kaszmirowej kuchni z blatem Calacatta Michelangelo Kraków.
projekt kuchni cappuccino na wymiar
Nowoczesne meble kuchenne z półwyspem do siedzenia.
kuchnie na wymiar
Kaszmirowa kuchnia z lamelami i półwyspem.
Scroll to Top