Dąb Pradawny w kuchni – ciekawe aranżacje

Dąb pradawny D1035 z firmy SWISS KRONO jest jednym z najczęściej wybieranych drewnianych dekorów do naszych kuchni. Czemu zawdzięcza on swoją popularność?

  • niewątpliwie pięknej barwie, na tle której rysują się przemiennie jasne i ciemne smugi – z przewagą tych drugich
  • łatwości połączenia go z czystymi kolorami, np. białym i czarnym – ale nie tylko
  • pięknym i niepowtarzalnym efekcie końcowym, który już na pierwszy rzut oka zachwyca
  • dostępności zarówno płyty laminowanej, jak i blatu roboczego dzięki czemu stworzymy kuchnię bez mieszania dwóch odcieni drewna
  • powtarzalności – płyta obecnie jest dostępna, więc ewentualne modyfikacje za jakiś czas są jak najbardziej możliwe

Przyglądnijmy się aranżacjom z tym właśnie dekorem w towarzystwie innych kolorów.

dąb pradawny w kuchni
Dekor Dąb Pradawny odnajdziemy zarówno wśród płyt jak i blatów laminowanych. Dzięki takiemu rozwiązaniu unikniemy wykorzystania innych kolorów.
dąb pradawny z czarnym
Ekskluzywne meble to niewątpliwie ciekawe elementy dodatkowe. Oświetlenie LED’owe bez wątpienia tworzy niepowtarzalny klimat i nastrój.

Płyta laminowana Dąb Pradawny z białym

Prezentowany dekor podobnie jak Dąb Odwieczny i inne z tej serii, świetnie komponuje się z białymi elementami. Nie przeszkadza im również wplecenie innych kolorów, takich jak chociażby czarny, złoty czy stalowy. W białych kuchnia z powodzeniem całość możemy przełamać ciemną lodówką czy ogólnie mówiąc sprzętem AGD. Zobaczmy zdjęcia i oceńmy sami.

dąb pradawny z białym
Białe kuchni z drewnem jak zawsze wyglądają oszałamiająco. Pamiętajmy, że meble to jedno a dodatki drugie.
płyta dąb pradawny
Aby cała aranżacja była spójna można zamknąć ją w drewnianej ramie. Można to zrobić poprzez zastosowanie chociażby drewnianego cokolika czy obudowy lodówki. Zwróćmy uwagę, że całość stanowią tylko odpowiednio zestawione dwa kolory!

Płyta laminowana Dąb Pradawny z czarnym

Zestawienie drewna z czernią to bardzo dobry pomysł. Pamiętajmy jednak, że czerń jest kolorem trudnym w utrzymaniu. Aby uniknąć plam czy śladów po palcach, zastosujmy odpowiednie uchwyty kuchenne i wystrzegajmy się systemu tip-on (klik).

kuchnie z dębem pradawnym
Ciekawym motywem może okazać się wykorzystanie tego samego materiału zarówno na kuchni jak i blacie stołu. Całość utrzymana w jednej koncepcji.

Potrzebujesz projektu kuchni? Zadzwoń lub napisz do nas!

niedrogo, szybko, profesjonalnie – ONLINE i stacjonarnie

blat dąb pradawny
Połyskowe meble mają to coś. Szkoda jednak, że czerń w utrzymaniu jest taka trudna…

Dąb Pradawny blat

Dąb pradawny pięknie prezentuje się jako blat kuchenny. Bez żadnego kłopotu i obaw zestawimy go z innymi dekorami. Spójrzmy również na elementy dodatkowe, takie jak: cokoły, półeczki z prawej strony. Czy wszelkie pogrubienia nie wyglądają obiecująco? Efekt naprawdę godny polecenia. Jeśli chodzi o standardowe głębokości prezentowanego blatu to mamy standardowo 600 i 1200 mm.

blat kuchenny D1035 SWISS
Blat kuchenny w odcieniu Dębu Pradawnego zestawionego z białym lacobelem na ścianie.
Scroll to Top